Ronde 1 10:30-11:00 | Ronde 4 12:45-13:15 |
Hoe positioneer je een merk op TikTok? Van strategie tot eindproduct! | Regisseur Emma Branderhorst: Van Filmfestival in Cannes tot de Gouden Loekie N.T.B. |
Krijgen we dankzij AI nieuwe media-formats in handen? De afgelopen 2,5 jaar heeft de ontwikkeling van contentcreatie een enorme versnelling doorgemaakt. AI fungeert als drijvende kracht en brengt wekelijks nieuwe mogelijkheden naar de industrie. Waar staan we nu, en waar gaan we naartoe? Een korte blik op het medialandschap van de toekomst. | Jouw journalistieke carrière begint dichtbij Droom je van een toekomst in de journalistiek? Wilma Haan (NOS) en Zoë Pinto e Neto (OPEN Rotterdam) vertellen waarom starten bij een lokaal medium een stevige basis legt voor jouw journalistieke carrière. Zo begon Wilma haar loopbaan als freelance verslaggever bij de Hoogeveensche Courant.. Deze sessie wordt georganiseerd door het Stimuleringsfonds voor de Journalistiek.
|
Van Podcast naar Merk Het is moeilijker dan ooit om op te vallen in podcastland, laat staan op social media. Door continu te blijven ontwikkelen, zijn we bezig deze codes allebei dagelijks te kraken. We gaan je hier alles over vertellen.
| AR voor Social Media Augmented Reality (AR), bekend van Snapchat en Tiktok filters, wordt steeds populairder. Max van Leeuwen laat zien hoe hij ze maakt en wat de toekomst te bieden heeft.
|
Ronde 2 11:15-11:45 | Ronde 5 13:00-14:00 |
Hoe houdt NOS Stories jouw aandacht vast? Via TikTok, Insta en YouTube bereikt NOS Stories dagelijks miljoenen mensen met nieuwsvideo’s. Hoe houden ze je aandacht vast?
| Omroep Zwart, NAV - Nieuws Als Verbinding Bij NAV, het journalistieke online platform van Omroep ZWART, maken we dagelijks content over sociale ongelijkheid, naar aanleiding van het nieuws. Lisa en Tim, redacteuren bij NAV, geven je een kijkje hoe het eraan toegaat op een journalistieke redactie. Daarna zoomen we verder in: hoe bepaal je de invalshoek van je content, waar hou je rekening mee en hoe werk je dat goed uit? Ook daar kom je achter tijdens de workshop NAV – Nieuws Als Verbinding! |
Met jouw skills en handige montage trucs maak ook jij een high-end video Wist je dat voor een high-end video soms een smartphone beter werkt dan een dure camera van €50k? Denk aan snelheid, flexibiliteit en creativiteit. En die bedrijven zijn goed in het werken met dure camera’s, maar jij bent beter in het werken met een smartphone! Nando Streck (bekend van FunX, nu manager bij Clipjesfabriek) laat je in 30 minuten zien hoe jij met jouw skills en handige montagetrucs een videobedrijf naar een hoger niveau tilt. Ready to shine?
| Facing the future of media with AI De afgelopen 2,5 jaar heeft de ontwikkeling van contentcreatie een enorme versnelling doorgemaakt. AI fungeert als drijvende kracht en brengt wekelijks nieuwe mogelijkheden naar de industrie. Waar staan we nu, en waar gaan we naartoe? Een korte blik op het medialandschap van de toekomst.
|
AI & Jouw Toekomstige Job Wat Verandert er in journalistiek en communicatie Ontdek hoe AI jouw toekomstige werk beïnvloedt. Leer welke skills onmisbaar worden en hoe jij jezelf optimaal voorbereidt!
| Qmusic: Radio maken is geweldig! - VOL Luc (side-kick bij Mattie & Marieke) en Robin (eindredactie) nemen je mee achter de schermen van de ochtendshow van Qmusic. Hoe is het om elke dag radio te maken—en waarom is dat zó leuk?
|
Ronde 3 12:00-12:30 | Ronde 6 14:15-14:45 |
Toekomst Tech Workshop Ben jij benieuwd welke technologie jouw smartphone gaat vervangen? Wil je weten hoe slim kunstmatige intelligetie echt kan worden? Geef je dan nu op voor de Toekomst Tech Workshop en leer hoe virtual reality en AI de wereld op hun kop gaan zetten!
| Het gevaar en belang van misdaadjournalistiek Misdaadjournalist Koen Voskuil van RTL Nieuws vertelt hoe het is om onderzoek te doen naar de oprukkende drugscriminaliteit in Nederland. En waarom het ondanks de gevaren belangrijk is om te publiceren over aanslagen, drugssmokkel en witwaspraktijken.
|
Het nieuws met een 538 sausje Hoe ziet het dagelijkse werk als nieuwslezer bij de middagshow van 538 er uit voor Iris Schut? Ze neemt je mee in hoe zij de luisteraars probeert aan te spreken door zich in hun belevingswereld te verplaatsen.
| Software development toen & nu: versnel je ontwikkelproces met AI Yarno van Oort neemt je mee in de evolutie van softwareontwikkeling en laat zien hoe AI-tools zoals ChatGPT en Copilot jouw superkracht worden. AI vervangt je niet, maar maakt je wel sneller, slimmer en creatiever!
|
Games zijn een medicijn Games dragen bij aan het geluk en de gezondheid van mensen. Kom naar deze workshop en ervaar zelf hoe serious games hieraan bijdragen en hoe jij ze kunt maken!
| Scoren en winnen op TikTok Dit is hoe jij gaat scoren en winnen op TikTok Voor jezelf, je opdrachtgever of werkgever. Leer hoe je het platform strategisch en professioneel inzet niet alleen voor de leuk, maar voor échte impact. TikTok is zo krachtig, dus kom ook.
|