Over minder dan twee maanden is het zo ver; de Dag van de Mediastages 2025!
Bij het organiseren van een evenement komt veel kijken. Hoewel de Dag van de Mediastages jaarlijks terugkeert, blijft het een mooie uitdaging om een sterk en relevant concept neer te zetten. De locatie is vertrouwd – Beeld & Geluid op het Mediapark – en de richtlijnen vanuit voorgaande edities zijn concreet. Toch vereist de invulling elk jaar weer zorgvuldige planning. Welke organisaties staan dit jaar op de stagemarkt? Welke sprekers zijn actueel en inspirerend? Welke onderwerpen zijn cruciaal voor studenten? En hoe zorgen we ervoor dat zij in groten getale aanwezig zijn?
De voorbereidingen zijn begin januari gestart met een gezamenlijk overleg om de doelstellingen voor dit jaar te bepalen. Vanaf dat moment is het team volop aan de slag gegaan. Inmiddels staat de visuele vormgeving vast, en de ‘save the date’ is verstuurd naar honderden opleidingen, vergezeld van een contentpakket en aanvullende informatie ter verspreiding onder de studenten.
De Dag van de Mediastages biedt een veelzijdig programma met sprekers, workshops en een uitgebreide stagemarkt. Bedrijven die deelnemen aan de markt profiteren niet alleen van direct contact met meer dan 1.000 studenten, maar krijgen ook brede exposure via onze communicatiekanalen, zoals de website, sociale media en nieuwsbrieven. Daarnaast verspreiden opleidingen posters en social media posts en nemen zij informatie mee op hun eigen interne platforms. Op onze homepage krijgen deelnemende bedrijven extra aandacht.
Op dit moment zijn we druk bezig met het vullen van het programma, en we zijn bijna rond! Een leuke primeur: dit jaar introduceren we een nieuwe app om de ervaring nog beter te maken. Dit alles realiseren we niet alleen; onze productie-stagiair Nick ondersteunt ons met frisse ideeën en helpt ons met veel enthousiasme om er een geslaagde editie van te maken.
De stagemarkt is inmiddels bijna volgeboekt, met meer deelnemende bedrijven dan ooit. Van publieke omroepen en productiehuizen tot luchtvaartmaatschappijen en gameorganisaties – de diversiteit is dus enorm. Heb je interesse om met jouw bedrijf op de markt te staan? Er zijn nog enkele plekken beschikbaar, dus neem snel contact met ons op!
Blijf ons volgen op onze kanalen voor de laatste updates rondom de Dag van de Mediastages en wie weet tot dan!
We kijken uit naar een inspirerende en succesvolle dag!
Publicatie datum: 25 februari 2025